lemondrop
няма спасение. големият лош вълк е навсякъде. you bad wolf!
_e7
вкъщи няма хляб и ме мързи да ходя до магазина. оу уел, ще ям супата с кроасани, вместо с хляб.
_e7
im doomed, днес съм на даскало, а пък нямам си никаква идея как ще издържа с толкова малко часа сън
gogata2427
за пореден път съм ужасен,стресиран и ядосан от качествата на жените шофьори..
spaceman90
Слушам си Amy Winhouse. Няма такъв глас на тая планета..буквално
blacksnoopy
Айде на новия дизайн на G Reader
mudisoft
как се блокират хора тука бе? :/