_e7
къде е четвъртия сезон на хаус? :@
r0niTo
Жалко, че за хелоуйн няма да мога да се облека в дълга рокля с корсет, като тези от 17, 18 век....Въпреки че за да се облека така трябва да ида на тематично
hardlady369
" Приятелите са като циците ..Някой са големи .. други малки .. Някой са истински .. Други са фалшиви ! "
_e7
всъщност в замундата няма хаус 08x04
specter
Dubstep и приготвяне на багажи ... Ако нямаше повод бих пропуснал неприятното пътуване с бдж ...
Atian
Няма невъзможна любов!...
аз веднъж бях направила нещо като конкурс да си намеря мъж.. получи се между другото :Д
Oct 30 2011, 21:14
е аз чак до там няма да стигам , но официално съм разделен и свободен след дълга връзка. #ТаДаааа!
Oct 30 2011, 21:18ahhaha
sweetnessssssss
твърде много сладост бляяя ще повърна ахаха не бе @Atian ще ти намерим някоя мадама ама живея с две хомосексуални 
Oct 30 2011, 21:36хехехе мерси мерси
но няма нужда, не съм малък

Oct 30 2011, 21:37Бира и шкембе...
Oct 30 2011, 23:26