simsy
получих страхотен подарък от една приятелка от Сингапур благодарение на amazon!!! НЕВЕРОЯТНО!
sandprince
След малко да взема да си лягам, че и без тва няма какво да правя тая вечер, а пък утре пак зор ще видя със ставането
sa6ko
Присъединете се към групата
dandelion
Най ми е криво когато хората не си гледат работата, а гледат да осъждат идеите и действията на другите. Няма ли как всеки да си гледа неговата работа.
FromTheInside
трябват ми обувки на висок ток (не много) и да не са съм кинд ъф кифленски.
LoveCappuchino
ми...аз май..вече съм обвързана ..
joronedelchev
Най-доброто лекарство го няма в аптеките - освен ако и там не са започнали да продават Джак Даниълс.
бахти аз що нямам приятели от Сингапур
Oct 10 2011, 20:28аз не се изразих правилно. Тя е румънка, запознахме се тук в Дания, но тя е на exchange semester в Сингапур
Oct 10 2011, 20:41майка ѝ българка, бащата грък, родена в Румъния, израстнала в Норвегия, студентка в Дания, временно пребиваваща в Сингапур
Oct 10 2011, 20:46абе нали те изненадва приятно, такива приятели да имам
Oct 10 2011, 21:19Не е невероятно, че съм получила пратка. Невероятно мил жест е.
Oct 11 2011, 16:41 през mobi