Atian
ехаааа забравих какво е това интернет!
rups
Много ми е интересно какъв процент от хората, които толкова "скърбят" за Стив Джобс, притежават някаква apple-ска джаджа.. специално в БГ да речем
FromTheInside
И най-лошото е, че изобщо няма да се сетиш...
gogata2427
вече няма да съм същия.. :/
notexist
Аз нямам време за кратки авантюри! Искам любов, дори да е поредица от карикатури...
gogata2427
така ще се фуражирам с пържола,лютеница,кренвирш и супа,че няма да мога да дишам ! Старт !
_e7
Компютрите вече няма да са същите. Rest in peace, Steve.
_Rainbow_
една приятелка ме нарисува..
hihih много е мило
на мен такива мили работи не са ми правили ахаха 
Oct 08 2011, 14:36Беше много мило наистина
аз ги качвах на едно местенце в нета, бях направил само за нея, а пък после свалихме всичките и ми ги записа на диииисккк щото нямах
Oct 08 2011, 14:38записвачка
и тя много се радваше, като пишех някакви стихотворенийца, ама смятай- тогава тепърва започвах и бяха супер мили и наивни някакви
Oct 08 2011, 14:39*разтапя се от спомени къв дечко е бил*
Oct 08 2011, 14:39хехехехе душичка <3 любовта какво ли не прави с хората ^ ^
Oct 08 2011, 14:47