Търсене на постове: няма

Мануел Симеонов
Manuel
Искрено се надявам, че всички, заявили че ще пуснат своя глас за Светльо Витков, се шегуват :)
шУс!
notexist
бре, тва човек да няма с кого да изпие едно кафе :(
Съни
FromTheInside
Няма нищо по-прекрасно от това да си втора смяна на работа и да можеш да се наспиш като бял човек! Дoбро Утро =]
its not Eddie
_e7
Бахти, боли ме гърлото и се радвам, че няма да ходя на даскало. Пък всъщност, 90% доктора няма да ми даде извинителна и ще отида на проклетото място :(
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
“Слабите не могат никога да простят. Прошката е качество на силните.” “Принципът “Око за око” може само да доведе до пълното ослепяване на целия свят.”
Мануел Симеонов
Manuel
Пак ми се пие бира, но няма да правя вчерашната грешка и да започна още в 4;30 :)
Мануел Симеонов
Manuel
unicorn
http://www.exterface.com/unicorn/
Леприкон
ZzZaPyr
Нямам очи ;9
Съни
FromTheInside
само на мен ли лентата с това що правят хората у фб ми я няма?
шУс!
notexist
@Nona Пикла! :Р :*
Мария
images.jpg kimmie
хохо сладурчетата ми,докато ме нямаше доста сте ъбдейтвали :) ето и нещичко от мен
шУс!
notexist
"Вече не е мое твоето влюбване. Вече нейно е. И всяка нощ, дори когато те няма, леглото си с нея деля. Трудно е да пребориш призракът на предишна любов."
Съни
FromTheInside
Тамън заспах и оня нещастник звъня 4 пъти и ме разбуди. са как ще заспа...?
Боби
Bobdweller
Баси скуката, единственото нещо на което съм способен напоследък е да гледам сериали и да слушам музика. Дори игри не ми се играят. What is wrong with me?! :D
Fluxy
belushka20
Отново съм Търновче ^.^ Настаняваме се в новата квартирка и сме целите в прах.. аз лично съм и болна .. не ме целувайте ;)
Страница: 269 270 271 272 273

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата