FromTheInside
Няма нищо по-прекрасно от това да си втора смяна на работа и да можеш да се наспиш като бял човек! Дoбро Утро =]
LoveCappuchino
“Слабите не могат никога да простят. Прошката е качество на силните.” “Принципът “Око за око” може само да доведе до пълното ослепяване на целия свят.”
FromTheInside
само на мен ли лентата с това що правят хората у фб ми я няма?
notexist
"Вече не е мое твоето влюбване. Вече нейно е. И всяка нощ, дори когато те няма, леглото си с нея деля. Трудно е да пребориш призракът на предишна любов."
FromTheInside
Тамън заспах и оня нещастник звъня 4 пъти и ме разбуди. са как ще заспа...?
...си е същият СОЛО ТАШАК
Oct 05 2011, 15:55Именно, някак си не ми се вписва в титлата "представителен" Светльо. И не е въпроса дали ще спечели, принципно е :>
Oct 05 2011, 15:57кой ще гласува за Светльо е ?! Бъди реалист, Мончо! Ще гласуват родата му ('щот' едва ли не са длъжи) + макс 5,000 фена на Хиподил...
Oct 05 2011, 15:58Повечко гласове ще събере, но това няма значение, както казах - принципно е! Може би гласът за него ще е вид протест, иначе не разбирам :>
Oct 05 2011, 16:04@belushka20 , две години са много, наистина.
Oct 05 2011, 18:41