усещам искрииии ^_^
@belushka20 хихихи, не ме издавай плззз *гледа умолително с уникално привлекателна усмивка*
ехе хехехехе добре няма
мерсииии *праща целувки по въздушната поща*
йъм
благодаря <333 ако се организирате ще е хубаво да кажете
ам ние с @BUSTTER и @Stahli ще се срещнем към 12 и половина на централна гара, пък ако си навита може направо и ти и да видим до 18 какво ще правим
ми аз имам малко работа в унито. И като свърша ще звънна на Владо да ви питам къде сте. @Stahli, чу ли
Hell Yeah!
Нз, баща ми сглобява машините, той си знае
Що бе, тези с 2те перки са си ок. Пък и ако свали стоковото, пада гаранцията. Аз за това държа моята 470 с пикливия охладител :/
Има вариант с една перка, както и с 2. Избра с двете
От друго въздушно няма смисъл, в най-добрия случай да свали 3-4 градуса при клок. Иначе само плоча за водно.
То се сменя заради шума най-често, но тези от 5та серия са тихи и хладни, на фона на печките от 4та
абсолютно съгласен!
http://www.youtube.com/watch?v=A9J4R4KYv-s
OST е добър и той. Търсих го целия ама нещо го няма.
В новия чийзкейк на мама :Д
Таман да се усъмня в схващането на понятието любов. (този път пиша без ирония или сарказъм)
Ако трябва да съм сериозна, аз се влюбвам в отношението на човека към мен. Което е много глупаво от моя страна, ама те.. Не се боря за нобелова награда
не, лов из фор пусис!
It's alright we know where you've been.
Мерси
Е ако всички мразят всички по равно няма да има расизъм
Объркал си се. Изказвам негативното си мнение само. ДА не съм съгласен с това, мангалите да се облагодателстват на наш гръб
Но има много по добри начини да се справим с тях. за жалост управляващите ни, нямат дупе за да го постигнат.
http://img192.imageshack.us/img192/8025/captureepu.png
Струва ли ми се или си противоречиш? Отново?
Е какво по добро решение от това. Замисли се. Хуманно е, никой няма да нараним..?
Мила Милена Марковна Кунис Тя винаги е страхотна
Да, де Мила*
най- накрая тоя разбра че не може да пее и се преориентира към филми...
да, оня ден даваха трейлъра на някъв друг филм с него
@tsonchev как пък реши, че не може да пее ..
мале, уникален е наа 14.... :х толкова развит глас
нали! направо ме разбива тва момче! не е като оня боядисан гей
ъъъ вие двете нямахте ли си гаджета, че точите лиги по някакъв малолетен :?
ние на гласа му, не на него
:Д е нали ти казвам ако бях на 12 :Д можеше и да точа ахахаххахахахха