Търсене на постове: няма

Marina A., Poppy
LoveCappuchino
забелязвам...че за съжаление.. съм станала супер лесно раздразнителна напоследък.Някой да ми изпрати повече търпение и непукизъм,няма да е зле ..
nemesys
Само аз ли успявам да се зарибя по нещо и да изчета всичко за него, без дори да го имам :?
Fluxy
belushka20
Имате ли сирене "Рокфор" - Какво е това? - Сирене с плесен. - Сирене нямаме, но имаме наденица "Рокфор", риба "Рокфор" и хляб "Рокфор"...
Fluxy
belushka20
Ае защо понякога господата мъже се държат като няк'ви парцали с нас жените.. особено когато няма никакъв повод за това?!
its not Eddie
IMAG0115.jpg _e7
Създадох нещо екстра мега супер много яко и освежаващо. Има 2 вида алкохол вътре и свеж сок от плодове :D
Иван Савков
sandprince
За 1 седмица, 2 отказа.. баси fail-a.. :)
Мартин Маринов
podmatrix
Как може никъде да няма налични PCMCIA карти с USB-та бе.... :@
nemesys
Да видим 8-цата колко ще издържи като основна ОС.
hurmaqny
Това някой пробвал ли го е? :/
http://zamunda.net/details.php?id=279266
майка ти
_~150811 043.jpg disappointed
Чрд на всичкото зайци, много моркови и ситуации в тоалетните. (нека едното няма общо с другото)
шУс!
notexist
ОМГ!!! Драйфа ми се, омг омг! :Д
bekyarov
Мале, мале даскало почва! Толкова съм развълнуван, какво ще науча тази година ;d ;d ;d
hurmaqny
Точно сега ли фб намери да си прави пишки с мен?!
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
утре щели да снимат .... ще го излъчват по БНТ,но нямам представа от колко часа...
-=*****=-
DCW_iwish.png mitternacht
И последно- нещо... сериозно и несмешно.
Страница: 277 278 279 280 281

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата