LoveCappuchino
забелязвам...че за съжаление.. съм станала супер лесно раздразнителна напоследък.Някой да ми изпрати повече търпение и непукизъм,няма да е зле ..
nemesys
Само аз ли успявам да се зарибя по нещо и да изчета всичко за него, без дори да го имам :?
belushka20
Имате ли сирене "Рокфор" - Какво е това? - Сирене с плесен. - Сирене нямаме, но имаме наденица "Рокфор", риба "Рокфор" и хляб "Рокфор"...
belushka20
Ае защо понякога господата мъже се държат като няк'ви парцали с нас жените.. особено когато няма никакъв повод за това?!
podmatrix
Как може никъде да няма налични PCMCIA карти с USB-та бе.... :@
nemesys
Да видим 8-цата колко ще издържи като основна ОС.
disappointed
Чрд на всичкото зайци, много моркови и ситуации в тоалетните. (нека едното няма общо с другото)
notexist
ОМГ!!! Драйфа ми се, омг омг! :Д
bekyarov
Мале, мале даскало почва! Толкова съм развълнуван, какво ще науча тази година ;d ;d ;d
hurmaqny
Точно сега ли фб намери да си прави пишки с мен?!
LoveCappuchino
утре щели да снимат .... ще го излъчват по БНТ,но нямам представа от колко часа...
mitternacht
И последно- нещо... сериозно и несмешно.