Търсене на постове: няма

-=*****=-
comicsquareroooooot.png mitternacht
Няма да са 10-15 :) вероятно :)
CupCake^
RadialEx
вече официално си имам братче - осиновяваме от 2 години и най-сетне имаме ново попълнение в семейството!
Нико Митов
Ethernet
Как мога да "угася" едната RAM карта, така че да не хаби ресурс? Без да разглабям лаптопа :?
шУс!
notexist
Очакваме бебето да се появи Декември ;д..
its not Eddie
_e7
Днеска ми е много "траурно".
-=*****=-
mitternacht
Няма нищо нередно, човек да иска. Колкото повече не може да има, толкова няма значение, че иска нещо. Щото един вид... са си само мечти. Звучи тъжно.
wisper
Ебаси жабарите :Х:Х:Х
The Code Gear
thecodegear
Искате да кодирате вашия дизайн в Wordpress тема, но нямате нужните умения или познания? Ние ще ви помогнем!
http://goo.gl/WqoOZ
Мила Цветкова
Milady
Днес нямаше опашка в унито и си подадох молбата за държавен изпит за 10тина минути :D А, да, и Ели Шишкова рокс :P
шУс!
notexist
искам да се скарам с някой :Д ама да му крещя... защооо днес няма интриги покрай мен :(
gg04
Получихме благодарствено писмо: "I would like to take the time to thank you all for your hard work and commitment...". Утре ще раздават тиквените медали.
Георги Динков
gogata2427
, почти няма лоша песен !
Георги Динков
1l8foq8qjl3kavyrn7o.jpg gogata2427
Нещо такова искам да направя като фотография , Альоша е мястото , и човека намерих . Сега само времето , за да сме свободни и двамата . :)
Леприкон
ZzZaPyr
‎-От къде си? - От София,бате. -От къде си? - От Пловдив, майна. -От къде си? - От Бургас, лице. -От къде си? - От Плевен, що, проблем ли има ?!
-=*****=-
mitternacht
хъм нямам ли нещо съветско или коалиционно ор съмтин... я да поровя :)
Страница: 278 279 280 281 282

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата