ам те 3-те файла, които ползвам са по не повече от 10-15 реда...
звучи прекалено сложно за умствения ми потенциал ;d
повярвай ми - не е, кой знае какво
ама като се замислиш, че едно време са събирали изрезки от вестниците
E едно време беше друго...
я обясни по-точно за какво става на въпрос...
Не се показваше картата и нямаше нищо в изходния код, дори и да напиша нещо в front end-а. Вече го оправих!
няма ко да стане чуек..
Защо всички социални мрежи трябва да се превръщат във развъдник на порнография...
ама те няма в скайп
ми шот досега бях в банята и само едно23 е останало включено
много се съмнявам @r0niTo, луда ли си, половината цици не ме кефят ;д а от дупета не се комплексирам аз не трябва и ти
затова ли не се обаждаш днес ) принципно се шегувам, заспало лигаво ми е, Иван заспа и няма кой да занимавам хахах :p
днес спах до пет часа а и @dilana още не е заспал и има кого да занимавам
хахаха много яко аз малко недоспах снощи
Мене ли ще ме занимаваш бе Чакам те на телефона
+1
trololololo
абе, жените са прекрасни същества ))
радвам се да го чуя
ако нямаше #цици света щеше да е доста.. нехармоничен
прекрасен екзистенциалено-цицест разговор се е заформил тук, обаче никой така и не е споменал колко точно найс е чифтът на снимката по-горе. лайк!
Напъпили като първото пролетно кокиче
докажи го
yep фоткай си очата
а ако направиш пък като показаната снимка... въх
е, то е твърде слабо осезаемо при мен тъй или иначе. no point
пойнт има винаги айде с mitternacht чакаме
Кое точно й е красиво на една жена, която се третира като парче месо. Само и единствено.
Ето ти красива жена. Без извадени цици и задник. http://goo.gl/nhxVT
Боли ма гъза какво харесвате и какво не. Ебала съм му майката. Ай стига вече.
amen...
@hurmaqny, that's the spirit. Са ше ме черпиш бира довечера.
Ъъъ коя е тая, некво инфо ?
инфо няма...
damn...
от awesometits.tumblr.com е, но как се казва и т.н. - ник'фа идея
абе аз даже намерих и от product number-a на филма, ама не съм сигурен за името
ам те 3-те файла, които ползвам са по не повече от 10-15 реда...
Sep 13 2011, 00:20звучи прекалено сложно за умствения ми потенциал ;d
Sep 13 2011, 00:25повярвай ми - не е, кой знае какво
Sep 13 2011, 00:28ама като се замислиш, че едно време са събирали изрезки от вестниците
Sep 13 2011, 00:34E едно време беше друго...
Sep 13 2011, 00:35