samsara3nirvana
Практически единственият начин да заработиш действително големи пари - това е да си откриеш свой бизнес. Вие никога няма да получите много, работейки за някого.
bojidar676
Колкото повече се смее човек през деня, толкова по-добре спи през ноща.
notexist
Психиката ми е толкова нестабилна, че се замислям за антидепресанти... Тва едно време бях толкова стабилна, че и камъни да валят нямаше да ми пука... ПСУВАМ!
aftercollabz
имайки предвид теорията, че сме произлезли от маймуните, изобщо няма да си правя труда да търся логика в действията на някои хора..
samsara3nirvana
Ще си дръпна пак 1-ви сезон на 'Neighbors From Hell'... Гледа ми се нещо леко, забавно и нестандартно!
proweb
Иванчо се мъчи да отговаря на въпросите ви, а Марийка е на шопинг и няма кой да му помогне...
nzhul
Добре бе са като ъпгрейднах Firefox до 7-ца, от къде да намеря Web Developer Toolbar като го няма за тая версия (mad)!
просто не виждам причина човек да преклонява глава и да се задоволява с огризки... винаги трябва да се търси начин за подобряване на положението.
Aug 25 2011, 17:36много от служителите се надценяват, едва ли не няма по-важни от тях за въпросната фирма... убедих се в това наскоро. вярно е.
Aug 25 2011, 17:37@samsara3nirvana напълно съгласен , като не те кефи заплатата искаш повишение , ако не ти дадът сменяш работата
Aug 25 2011, 17:38и аз съм съгласен с вас въпреки, че има работи на който работниците взимат повече от шефа си
Aug 25 2011, 18:28(y) в АЕЦ Козлодуй има около 1100 човека, които взимат заплата по-висока от тази на изпълнителния директор... има и такива случаи, да.
Aug 25 2011, 19:38