ZzZaPyr
Няма свестен зъболекар в шибания Китен...
specter
BeaMer - Just To Let You Know (Prod. by Triple A) / Интрото направо ме побърква ... И текста на песента е много добър... За музиката няма да говоря...
Nona
Когато един проблем няма решение, спира да бъде проблем и се превръща в нещо, с което трябва да живееш. ;я
sown
След дюнера и колата е време за пълен смазващ релакс! Пет дена почивам и пак няма да ми стигнат за почивка... Мрън
samsara3nirvana
Гледам някакъв странен филм (руски) по BTV-comedy, който много напомня за филмите на Кустурица, но в същото време няма нищо общо... и се депресирам още повече.
belushka20
Един пита дядо си: - Кой месец е най-подходящ за сватба? - Нонтемвър. - Но такъв месеца няма! - Именно!
eMkyyy
Аааааа ще се сбъркам вече са минали 17 дни от получаването на писмото ми в посолството в KCC и още нямам дата за интервю ... май аз бързам де ама ... :@:@:@
mitternacht
Metelica - Anjeli *няма да рева, спокойно... поне не сега*
belushka20
Ако нямаш какво да кажеш, кажи една древна китайска поговорка. (Древна китайска поговорка)
те сапм флитър нямат ти за апи питаш
Aug 23 2011, 21:14Много си ме кефи пощата. Единствено рекламите пречат
За какво ти е API? 
Aug 23 2011, 21:41Искам да си направя разширение за браузъра, като това на Gmail. Ползвам mail.bg за да не товаря сървъра със мейл софтуер пък и е по-сигурно така.
Aug 23 2011, 21:53Пък и за едно мое уеб приложение, пратил съм им мейл пък ще видим какво ще кажат.
Aug 23 2011, 21:57Нямат
нищо ще го направя по заобиколен начин. 
Aug 24 2011, 13:38