bekyarov
бахти този Мак ме вбесява...
hurmaqny
Точно пък сега ли трябва да си мисля някакви простотии, които, така или иначе, няма как да станат...?
nemesys
bahti nqkva otsreshta se razkarva po prashki
disappointed
Here, play around, Jack, don't be a dull boy.
specter
Започвам пак да изпитвам желание да нареждам римички в ритъм вместо само да създавам въпросния ритъм, но май няма смисъл ...
gogata2427
Блогът на gogata2427: Няма значение колко щастлив е бил края, той се си остова край!
http://bit.ly/mXnyZh
gogata2427
Точно си мисля,че съм те забравил и сме си само приятели, и бам , ти се появяваш с думите "Ти все още си всичко за мен и само теб обичам!" баси.*
helperOK
напоследък нямам ден, в който да съм недоволна от нещо. Сега незнам това тревожно ли е, хубаво ли...?
какво по-точно?
Aug 21 2011, 21:29че винаги си разкарвам мишката до десния край на екрана и тогава се сещам че хикса е в левия
Aug 21 2011, 21:30и за това разкарваш мишката? Няма ли за теб cmd-w или cmd-q?
Aug 21 2011, 22:19ами да падам си noob
Aug 21 2011, 22:29Поне си искрен. Един безплатен съвет - научи шорткътите защото тук се ползват много.
Aug 21 2011, 22:34