Търсене на постове: няма

шУс!
notexist
Те такъв подбор на песни няма никъде, освен в моя профил ;д
В. Сотиров
sown
Зверско работно време днес! 16 часа, нонстоп разправии с тъпите туристи...
шУс!
notexist
Ибаси, няма нищо за ядене :/
шУс!
notexist
Спами ми сеееее, а нямам тема :D
Анелия
Anellya
Новия звънец в магазина така яко звъни, че няма как да не ме събуди!
шУс!
notexist
Ай стига бе, поднових си профила в G+ :D
Виктор
human
В спортал в Топ 5 новини, 4 са за ЦСКА, защото няма как да не сложат Реал - Барса. И ако някой каже, че не е ЦСКА-рски сайт.. :)
шУс!
notexist
Трябва да има слънциии и да ходя на плаааж. Дано дано данооо! И дано няма познат тааам :D
Боян
specter
Това на какво прилича, всички си биха шута нанякъде за по 2-3 дни и останахме супер малко хора, от които само аз не работя в момента и няма с кого да изляза ...
Боян
specter
Изведнъж всички хора от кръговете ми в Google + изчезнаха ... случвало ли се е на някой друг ?
шУс!
notexist
Няма такова спане като мойто ;д Иии кога ще си включи скайпа тоя пръдльо?! Мрън.
nemesys
след хубава вечер следва кофти ден :/
шУс!
notexist
Верно, искам да се науча да карам колело. И после вече и книжка за кола ще изкарам (sun)
Белкин
ReXTaN
@Anellya йей, върна се! :) :D
Боян
specter
Смазах се от кеф докато цъках с новата клавиатура, нямам търпение да ми върнат лаптопа и да направя светата троица: DELL + AKAI LPD8 + Alesis Q25
Страница: 293 294 295 296 297

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата