notexist
Те такъв подбор на песни няма никъде, освен в моя профил ;д
sown
Зверско работно време днес! 16 часа, нонстоп разправии с тъпите туристи...
notexist
Ибаси, няма нищо за ядене :/
Anellya
Новия звънец в магазина така яко звъни, че няма как да не ме събуди!
specter
Това на какво прилича, всички си биха шута нанякъде за по 2-3 дни и останахме супер малко хора, от които само аз не работя в момента и няма с кого да изляза ...
specter
Изведнъж всички хора от кръговете ми в Google + изчезнаха ... случвало ли се е на някой друг ?
notexist
Няма такова спане като мойто ;д Иии кога ще си включи скайпа тоя пръдльо?! Мрън.
nemesys
след хубава вечер следва кофти ден :/
notexist
Верно, искам да се науча да карам колело. И после вече и книжка за кола ще изкарам (sun)
specter
Смазах се от кеф докато цъках с новата клавиатура, нямам търпение да ми върнат лаптопа и да направя светата троица: DELL + AKAI LPD8 + Alesis Q25