samsara3nirvana
Ревността се ражда с любовта, но не винаги умира с нея.
Anellya
Откакто дойдох да работя в Обеля станах терорист - като кажа на някой, че няма нещото, което търси и реакцията му е "Ти ме уби!"
_e7
сам съм вкъщи и дразним съседите
Anellya
Навън е пустош. Жив човек няма.
samsara3nirvana
ще си налея едно... то се е видяло. не се издържа! не е живот...
samsara3nirvana
Безопасността по пътищата в България си е чист виц. Ако не бяха в ролята на жертвата, хората щяха по цял ден да умират от смях.
gogata2427
Блогът на gogata2427: Има мигове в живота ни , които никога няма да забравим ..
http://bit.ly/rsWY5y
Domsdey
12:30 - ток няма. 13:00 - подаден сигнал има и от трите блока, в които няма. 15:05 - идва кола на ЧЕЗ. 15:42 - ток има. Много навреме..
Няма я, затова
Aug 15 2011, 23:08Бях в Търново и видях лъчът на Батман!!!
Aug 17 2011, 15:04