SaTaSi
Защо всичко се проваля в последния ден.... Много мразя така, почти всичко е готово за събота, обаче най-важното нещо липсва .... Нямам думи ... Кисела съм
dimana435
Повечето флорални изображения са пастелни, така че те няма да направят неприятен акцент в дома ви. Изображения на Китайски цветя придават усещане за спокойствие
http://xn--80aqafrqo.blogspot.com/2011/07/blog-post.html
Anellya
Няма ли някакво средно положение?!?! Винаги ли трябва да е всичко или нищо?!??!?!
notexist
ААААаааа! Той ме помни! Момчето с тяло за грях ме помни! Знаех си, че ще оставя отпечатък в съзнанието му!!!
ZzZaPyr
Герб подобряват положението в БДЖ! По време на БСП влаковете горяха и ИМАШЕ жертви. Сега пак горят, но жертви вече няма! Щото имаме пожарникарско управление ;D
sown
Направо ми се разказа играта днеска..
nemesys
егати политиката ..не ми отваря нито един сайт ама с facebook няма проблем..Има ли някакъв друг вариант?
Пробвах
Изкара ме с 11 години опит в дадена сфера, защото не загря, че съм работила по едно и също време в различни места.. 
Aug 12 2011, 17:24не може ли да се промени ръчно?
Aug 12 2011, 17:28Е аз ръчно добавих специалности на всяка работа и накрая взе че ги сумира
Aug 12 2011, 17:31И ги няма всичките езици. Примерно и български даже няма.. ама мерси, идейно е, за да знам аз какво да си изработя
Aug 12 2011, 17:32дам и аз се подразних за българския. абе нема го ползвам и без тва, така че..
Aug 12 2011, 18:29