Търсене на постове: няма

-=*****=-
mitternacht
Снощи си дръпнах от цигара. Абе, пушачите, защо си причинявате това :D Пък ударете една(!) хубава бира, па да ви стане драго на душата... ама цигарите- тц...
chocky / krisy
Chocolate
Лека, народе, утре ще се мъча да ставам рано (че да седна по-рано на нета, докато няма никой да ми пищи :D)
Боян
specter
Само две неща никога не са ме изоставяли и аз никога няма да изоставя : музиката ми - хоби и любов, и компютъра ми - бъдеща работа и другото ми хоби...
шУс!
notexist
Хората умират. Искам бебе. :о
DMedia
@R3sp3k7 а ти викаш че филма няма да ти хареса и много готино си си барнал десктопа
Теодор Георгиев
tedo92
Няма толкова изнервяща програма, колкото Illustrator. Откачам.
Теодор Георгиев
tedo92
@Rx-Ende, @sown или някой друг от Варна, да имате познат, който да може да приеме двама души за 2-3 нощувки другата седмица? :)
gg04
Песимистът е единственият човек, който се радва, когато очакванията му бъдат излъгани.
шУс!
notexist
Оставете прецакването. Вече съм загрижена. Пак няма да спя тая нощ :/
-=*****=-
mitternacht
Ъъъъъ............. тука.... 90 процента от цените в подходящите възрастови групи са красиви бе мама му стара :D:D:D:D Тоест- бих се опознал и спал с такава.
Леприкон
marketingFail.jpg ZzZaPyr
До вчера ме псуваше и се заканваше да разплаква майка ми... На тва как му се вика :?
Peter Nikolow
bgdn
Икономиката е наука за недостига, ако всичко стигаше, нямаше да има нужда от икономика.
Теодор Георгиев
tedo92
Добре, трябва да си проверявам CouchSurfing-a. На таванското ми можеха да спят полякиня, французойка, холандски музикант и др. FAIL! :D
nemesys
Въпрос: Като една жена се държи различно на живо и през останалото време какво иска да каже?
Еми Окснитси
dandelion
Доволна от вчеращния плаж. Почерня ми дупето най-накрая ей! :)
Страница: 299 300 301 302 303

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата