specter
Само две неща никога не са ме изоставяли и аз никога няма да изоставя : музиката ми - хоби и любов, и компютъра ми - бъдеща работа и другото ми хоби...
notexist
Хората умират. Искам бебе. :о
tedo92
Няма толкова изнервяща програма, колкото Illustrator. Откачам.
gg04
Песимистът е единственият човек, който се радва, когато очакванията му бъдат излъгани.
notexist
Оставете прецакването. Вече съм загрижена. Пак няма да спя тая нощ :/
ZzZaPyr
До вчера ме псуваше и се заканваше да разплаква майка ми... На тва как му се вика :?
bgdn
Икономиката е наука за недостига, ако всичко стигаше, нямаше да има нужда от икономика.
nemesys
Въпрос: Като една жена се държи различно на живо и през останалото време какво иска да каже?
Амме, не ми пречи.
Aug 10 2011, 20:42Викаш, мно'о 'ляб имам да ям, докато те стигна
{}{}{}
Aug 10 2011, 22:45Ъъъ, това прозвуча странно. Какво да ми стигнеш? ;D
Aug 10 2011, 22:55Бъзикам се бе
Доброто момиченце на батко 
Aug 13 2011, 21:48Щи кажа аз един батко.
Aug 13 2011, 23:02