tedo92
Това метълът... лоша музика. И съсипва бъдещето. Изобщо... гадория и половина.
notexist
И се сдобих с мега яката запалкааа ^^
Anellya
Реакция няма, само мълчание!
samsara3nirvana
Много пуша напоследък.. (мм)
FromTheInside
Няма нищо по-прекрасно от това да споделиш вечерта си с човека, който те кара да се усмихваш и да се чувстваш щастлив <3
yuliyan
Ей тоз еконт... нямаше как да ми свършат работата днес, трябва да ги чакам до понеделник сега...
notexist
Седя си на диванчето и си се клатя и мрънкам за кафе.
joronedelchev
Новият евфемизъм за "тя не е секси": "тя няма чалга-излъчване".
Ourz
ps3 или xbox дали мога да намеря за около 100тина лв?!
Владиславееееееееее
ти ще ме поканиш пък!
Jul 31 2011, 20:09Ще те поканим, спокойно. ;D
Jul 31 2011, 20:10хахахахха
Jul 31 2011, 20:13"най-добрата ми приятелка" ли си искала да кажеш?
Jul 31 2011, 22:15явно вече наистина с "" трябва да го пиша ... :С
Jul 31 2011, 22:53