tedo92
Някой от тук да е имал проблеми с Мтел последните няколко часа? Не можех да се свързвам с други от оператора, а някои хора около емн нямаха и обхват изобщо.
MvPvg
Гледам новите снимки на Jay Cutler във facebook и направо не мога да повярвам... тоя човек няма граници!
Ourz
Егати скапаното Speedy ... да ви имам спийда задръстен. Не случайно Еконт са се наложили като най-добрите куриери.
Bobdweller
Бахти горещия и дълъг ден. Добре, че нямаше много работа в офиса днес. Сега е време за пица, бира, още няколко епизода на DBZ, малко сладолед... и заспивам!
specter
Каквото и да е мнението, на който и да е за моята музика... В края на краищата само тя ми дава щастие вече...
Да, де. Мтел са гъз.
Jul 29 2011, 21:20