Anellya
Кафеее, защото много ми се спииии!!!
patblansh
How hard can it be?! Час и нещо чаках в един скъп ресторант за пастърва от менюто за деня, все едно ходеха да ми я ловят в реката до сега,тъпаци,тапети,тъпири!
disappointed
Има ли фенове на Стивън Кинг, че да ви кажа нещо?
aviatrix
бахти дъжда дето се излива !
nemesys
На 26 юли се навършват 83 години от рождението на Стенли Кубрик - един от най-големите режисьори в историята на киното. Поклон пред паметта му!
specter
Повече няма да си мисля, че мога да си легна в 5 и дастана в 6 без 20 за работа... Еми не мога...
Anellya
много ми се спи! няма ли да става 8 и да си ходя?!?!?!
belushka20
Точно когато мислех че деня ми няма как да завърши зле и ти изсипват най-гнусната пумия в лицето..