samsara3nirvana
Пълна лудница... Ще се мъча да заспя.
mitternacht
Красивата жена е красива ако ще и да е на 40. Без проблем може да гъделичка пеперудите на някой заблеян келеш. Чар For The Win.
Anellya
Не съм гледала филма 2012, но има ли вариант Света наистина да свърши тогава? Гледайки новините и климатичните промени ме навеждат на тези мисли.
gogata2427
Едно мече се събудило и разбрало,че в бурканчето му няма кафе !
gogata2427
Добро утро за някои , добър ден за други.След 6-7 часа ще е добро утро за трети..