Търсене на постове: няма

майка ти
housetwitter.jpg disappointed
"House Season Finale Filmed Entirely with Canon 5D Mark II" С обич, @eagle, тази вечер в 21h по Нова можем да видим финала:
CupCake^
RadialEx
ААА карат ме да будуваам!..няма да им се получи обаче! ;D
Самсара Нирвана
samsara3nirvana
Когато сърцата се разделят, няма смисъл ръцете да остават една в друга... ;(
В. Сотиров
sown
Влака ми има неопределено време закъснение (около 200 минути) ми съобщи касиерката. Жестоко! Още една вечер в къщи. Така де... няма да кисна в нас, а на вън ;)
Анелия
Anellya
Смисъл от приятели няма!!!!
Peter Nikolow
bgdn
Сега вече нямам оправдание защо нямам AIR, а имам причина да взема една 13"...
шУс!
notexist
Хораа, я кажете сериалче от типа на How I met your mother?
Анелия
Anellya
Еееее, явно толкова много чакам някой да ми се обади, че не спря да ми се причува, че телефона ми звъни. тц, тц, тц
Анелия
Anellya
Супер кофти време за плаж!!!! Вятъра е ужасен.
Анатоли
Snik4er
Няма ли да си добави скоро поле за профила в G+
Анелия
Anellya
И бях решила да спирам кафето, но явно няма да е тази вечер. Но поне все повече се усъвършенствам с фонетиката.
Fluxy
belushka20
Ден без Фейсбук :) 22 юли :) Make sure you have beer and don't use the internet for a day :)
Боян
specter
Ако и вие като мен, нямате копче за изключване на чувствата, се постарайте да си направите, аз не можах...и чувството не е хубаво :) Днес бълвам мъдрости, уж...
Ив'
fakeheal
Защo на клипчетата ми на Слипнот излиза отстрани Селена Гомез? :O:O:O
шУс!
notexist
най гадното в цялата ситуация е, че няма къде да пуша :(
Страница: 312 313 314 315 316

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата