Търсене на постове: няма

Peter Nikolow
bgdn
Лъва хубаво реве, ама докато няма читав xcode ще си ръмжи в храстите...
Иван Савков
sandprince
Докато ме е нямало вчера не са се случили страшни и деструктивни неща като гледam :D
Теодор Георгиев
tedo92
Няма такова размазване на концерти. Е.ба.си. Оффтопик: @sandprince, ти къде скитосваш из Стара Загора, а не работиш, а? :P
Боян
specter
Живота ми тече с пълна сила, а аз стоя и го гледам отстрани...
Самсара Нирвана
samsara3nirvana
300 кубика са ми лика-прилика! чудя се дали да не се възползвам от прИмоция... аха хаха хах :D
-=*****=-
7.jpg mitternacht
Организаторите заслужават похвала с избора на мястото- трудно може да се намери по-красив и спокоен фон за сцена, от нощния пейзаж на Велико Търново.
Анелия
Anellya
Всеки път, когато изляза от банята се радвам, че живея в къща, и нямам съседи в близост.....
Еми Окснитси
IMG_0241.jpg dandelion
Надявах се, че като облека бяло, колегите ми няма да забележат колко глупаво се осакатих ама не би.. поне се разминах с лепило вместо с 3 шева :) :)
Анелия
Anellya
Вива ком са сладури!!! Ще ни подарят още един телефон. А гадовете от М-тел знаят само да искат.
Георги Цветанов
t0m3kk
Явно днешният почивен ден ще бъде прекаран на плажче, с разни гадости кат' Бира, Мента+Спрайт, Джин+Фанта Лимон и т.н.
Iwanchooo
mune96
КОНКУРС : Всеки изключил профила си в Facebook получава по 20 лв ! فانك لن تحصل!
fransk Cognac
viktorkoichew
Пълно е с нищожества, малки хора и отвратителни личности по тая земя.. Дори да не им коства нищо, да умираш - няма да ти помогнат : )
Яница
_Rainbow_
Видеото към Monster е супер! ^^
майка ти
disappointed
Мисля, че проблемите ми идват от това, че мисля. Миналата седмица спрях, сега всичко е наред.
Our
Ourz
Кой желае да ми помогне с избора между няколко телефончета? :)
Страница: 313 314 315 316 317

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата