Търсене на постове: няма

шУс!
notexist
Кълна се, ако падне още едно дърво пред входа ми, ще се изнеса от тук!
Наси
nveselinov
От 2 дни съм на Ubuntu и съм страшно доволен, че напълно ме удовлетворява и нямам никакви задръжки да го ползвам. Дори се чувствам по-продуктивен и сигурен. :)
Симона
simsy
качих се на стълба, да отпушвам улук в дъжда. GILR POWER, bitchez :D :D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
сериозно обмислям варианта да започна да продавам картините си...
Георги Динков
0c4b3ed1166f0162e426d7b512ef2f61.jpg gogata2427
Никога няма да бъдете като нас !!
Георги Динков
223226_10150185291752299_175286417298_6621707_5168786_n.jpg gogata2427
Фериньо на 60г.
Георги Динков
gogata2427
в ютуб клипове се спират всеки ден,баси кефа.добавя нещо към фаворити,на другия ден искам да го чуя,а вече го няма..
mudisoft
разпродал съм 4 тира с гущери :|
шУс!
notexist
Със ум явно няма да постигна нищо, за това трябва да се стегна и да го постигна с тяло :Д
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
хъъъъх. наистина ли няма какво да правя в този скучен съботен обяд? явно да.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
трябва да ида на психятър or smth ...
Георги Динков
gogata2427
Защо в Перник няма да отворят магазин LIDL ? - Защото перничани не могат да го произнесът.
bekyarov
@econo Дигай си аквичопите и да те няма!
Анелия
Anellya
@gogata2427 Да не би и ти да си настинал?
Анелия
Anellya
Престъпно е в тази жега да си настинал и да бършеш сополи...
Страница: 314 315 316 317 318

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата