notexist
Кълна се, ако падне още едно дърво пред входа ми, ще се изнеса от тук!
gogata2427
Никога няма да бъдете като нас !!
gogata2427
в ютуб клипове се спират всеки ден,баси кефа.добавя нещо към фаворити,на другия ден искам да го чуя,а вече го няма..
mudisoft
разпродал съм 4 тира с гущери :|
notexist
Със ум явно няма да постигна нищо, за това трябва да се стегна и да го постигна с тяло :Д
LoveCappuchino
хъъъъх. наистина ли няма какво да правя в този скучен съботен обяд? явно да.
aviatrix
трябва да ида на психятър or smth ...
gogata2427
Защо в Перник няма да отворят магазин LIDL ? - Защото перничани не могат да го произнесът.
bekyarov
@econo Дигай си аквичопите и да те няма!
Anellya
Престъпно е в тази жега да си настинал и да бършеш сополи...
Колко станаха?
Jul 17 2011, 22:09?
Jul 17 2011, 22:36две за сега :Д
Jul 17 2011, 23:04xD
Jul 17 2011, 23:05да сме честни .. няма да се изнесеш
Jul 17 2011, 23:07