coolpuppy
Начи тоя филм с Кунис и Тейтъм за Юпитер е просто няма такава боза! Да дадеш 10лв и да ги проспиш..
tsonchev
Преди малко за първи път в живота ми, дарих кръв. За първи път се чувствам полезен.
notexist
Пингвина от Готъм е много гнусен, ама ме радва въпреки това :Д
hurmaqny
Няма повече да пия преди обяд.
eddy
За щастие в Пловдив няма сняг!
Alita
Абе 50те нюанса ме изненада хипер слабо... Дано филма е по-добър...
eddy
фб изведнъж стана много грозен :/
harlequin
Да те скъсат на изпит, за който учиш седмици наред, с основанието "не си добре подготвена"..... welcome to Sofia uni, guys.
Bobdweller
Не обичам да ходя на работа, ама поне чувствам, че правя нещо и не вегетирам. В момента, в който се прибера обаче се чудя какво да правя и нямам желание за нищо
Ducky
Започнаха в училище все повече и повече да ни правят курсове по кариерно ориентиране и тестове за подходящи за нас професии, не знам дали е добре или зле това.
dandelion
Мауглито първо ми казва, че никога няма да имам приятели защото много ми знае устата после се чуди защо не съм била учтива с него..
мерси за коментара
Тъкмо мислех тази вечер да го гледам на кино, ще си го спестя 
Feb 12 2015, 14:46има специална категория филми където трейлъра е по-добър от целия филм... явно Юпитера е за тази категория
Feb 12 2015, 15:30Дори и трейлъра не ме изкефи, ама барабар Петко с мъжете.
Feb 12 2015, 18:16