mitternacht
Нямам кола, не умея да шофирам. Но обичам да гледам Top Gear заради чистия кеф от добрата кинематография. (вече има два епизода от новия сезон)
aviatrix
май рамта ми фейлва.. фуцк
bgdn
Абе 2015та стана... след подобни новости обмислям да премахна изцяло Flash... от 4 години ползвам HTML5 видео и няма да ми липсва
https://helpx.adobe.com/security/products/flash-player/apsa15-02.html
bgdn
Имате ли Instagram? За един приятел питам...
eddy
нямало пари за стипендии, ето къде бил ключът за бараката....
ReXTaN
Лятото се местя в Белгия и разглеждам интернет доставчиците, и те са на доста ниско ниво сравнение с България.
blacksnoopy
Втори ден без фафли, пастички, шоколад и т.н. ХАШТАГ ГЕРОЙ
notexist
Времето на Уиндоуса ми лъже. Не знае какво е и си измисля. Ми ако нямах прозорец и разчитах на него?! Разочарована съм!
Да не ви спойлвам, ама споменаха колело за 9 хиляди паунда което тежи 860 грама.... баасимайката
Feb 04 2015, 13:14не ми говори на мене на тема за колела
Feb 04 2015, 13:19Колелото всъщност е почти 7кг, рамката е 860грама
Feb 04 2015, 14:00в БГ също има подобен производител... http://www.mtb-bg.com/index.php/products/news...rbon-bikes
Feb 04 2015, 19:59