dandelion
Тока и водата на апартамента ми са се утроили откакто го давам под наем!!! Какво правите бе хора??? Изстуден басейн в хола ли?!
ReXTaN
Препоръчайте външен хард диск с 3, 4 или 5 TB място.
notexist
Изключително кофти ми тръгна годината. За щастие снощния проблем с лаптопа ми се оказа малкия дявол.
dilana
Inet доставчика ми е прекрасен.. Половината сайтове само през Tor се отварят, а и ако сменя DNS-а губя всякаква връзка със света...
dilana
В офиса няма нет. И само аз работя..
notexist
Тая тъпа вещица яко ми лази по нервите.. И Метатрон гея няма ли да умре вече?!!
Rx-Ende
Никога няма да разбера хората, които задават въпроси преди да гугълнат.
ми опитва се да ви сватоса нещо...
Jan 27 2015, 15:07Само манекенки чудя се какво да правя вече...
Jan 28 2015, 02:48играй шах...
Jan 28 2015, 03:03