Търсене на постове: опера

Стилиян Стефанов
stylius
Няма нужда от спасителна операция, научих се даже да обръщам палачинките с подхвърляне :D
Стилиян Стефанов
stylius
Ще си правя палачинки. Ако до 2 часа не напиша нищо, значи Tefal все пак не мисли за всичко и вероятно трябва да пратите екип за спасителна операция.
Ивелин Георгиев
h4ckY
@LiDSoN @eyankulov при мен пък CS3, работи доста по-леко от CS2 и ми гълта по малко оперативна памет :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
Мразя Internet Explorer !!! абе куцо, кьораво и сакато ли почна да пише браувъри ??? Сайта ми изглежда отлично при Хром, Лиско и Опера, а само при ИЕ е зле !!
Владимир Комаров
Hamaelleon
@axeny : смърт на чалгата :) да живее техното, рока, операта, народната музика, ако щеш, ама не и чалга.. не може ли да сме си простаци без да сме чалгари?! :D
Ив
rhea
Нещо *88 менюто на Мтел се е променило. Няма ги половината опции и ми дава само 1 и 2 да избера или оператор. А преди имаше опции поне до 6. Странна работа.
NQKOI
A123
@axeny ZzZaPyr ми е тръпката на мен...ама нещо мн работи напоследък та не знам....и ако продължава да не си оре нивата...ще я включа в кооператива май :D
The Bot
bot23
[ff123] Tmobile G1 - телефонът на Google с операционната система Android (via Blog) http://tinyurl.com/4w2obw
Йордан
Qlamoff
@n3mo 34 таба- 20 форума, 4 флаш галерии, няколко клипа отворени и разни други- и не засича... Опера- All the way :]
Ивелин Георгиев
h4ckY
@venom аз се съмнявам че при мен е от Windows-a че съм със SP3, който е ламя... 300МБ, оперативна памет...
Михаелина Лилова
Mihaelina
Обобщение:отне ми общо 40 минути вчера и 10 минути днес за да деактивирам най-накрая ужасния Vodafone live- то бяха ровения из менюта,размотавания от оператори.
Михаелина Лилова
Mihaelina
Имам чувството, че операторите на mtel са роботизирани- за последните 24 часа се обаждам 3 пъти и ако гласовете не бяха различни щях да помисля, че слушам запис
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
@NetCutter @pesho Тя по принцип си е проблем тази операционна система. Значи и тук е в дъното на проблема, както обикновено. :)
---------
NetCutter
@Silvina знам. ползвам съм го. Мисълта ми беше, че не му е правил проблем Photoshop-а, че да го сменя, а операционната система :)
Ив
1221645916798699.jpg rhea
Хахаха, дарт Вейдър под прикритие, направо не се забелязва ако не се загледаш сериозно. Аз го видях заради оператора.
Страница: 50 51 52 53 54

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата