stylius
Ще си правя палачинки. Ако до 2 часа не напиша нищо, значи Tefal все пак не мисли за всичко и вероятно трябва да пратите екип за спасителна операция.
h4ckY
Мразя Internet Explorer !!! абе куцо, кьораво и сакато ли почна да пише браувъри ??? Сайта ми изглежда отлично при Хром, Лиско и Опера, а само при ИЕ е зле !!
rhea
Нещо *88 менюто на Мтел се е променило. Няма ги половината опции и ми дава само 1 и 2 да избера или оператор. А преди имаше опции поне до 6. Странна работа.
Qlamoff
@n3mo 34 таба- 20 форума, 4 флаш галерии, няколко клипа отворени и разни други- и не засича... Опера- All the way :]
Mihaelina
Обобщение:отне ми общо 40 минути вчера и 10 минути днес за да деактивирам най-накрая ужасния Vodafone live- то бяха ровения из менюта,размотавания от оператори.
Mihaelina
Имам чувството, че операторите на mtel са роботизирани- за последните 24 часа се обаждам 3 пъти и ако гласовете не бяха различни щях да помисля, че слушам запис
rhea
Хахаха, дарт Вейдър под прикритие, направо не се забелязва ако не се загледаш сериозно. Аз го видях заради оператора.