snow-white
мъча Premiere Pro...ще се вживявам в ролята на монтажист,оператор,актьор..изобщо..сбъркала съм си професията ама ЯКО :S
NetCutter
Хех...играя си с eyeOS. Интересна онлайн операционна система. Има бъдеще в нея, но това след много години...
aviatrix
грр ... трябва да правят повече сайтове дето подържат опера :/
stylius
Днес майка ми се обажда да я прибера от клиниката, че й правили операция. Щях да откача от притеснение по пътя. А после се сърди, като не й казвам нищо.
laptop
Оказа се че новите модели на Dell не поддържат официално Windows XP, ще трябва да търсим решения, защото клиентите предпочитат XP като операционна система.