Търсене на постове: опера

snow-white
мъча Premiere Pro...ще се вживявам в ролята на монтажист,оператор,актьор..изобщо..сбъркала съм си професията ама ЯКО :S
Ивелин Георгиев
h4ckY
@naddito абе имаме едно лафче за мобилния оператор(М-тел), а именно : М-тел - мечтай на глас ;) използва че когато някой каже нещо невъзможно ;)
Ruslan Trad
Sham
Според мобилните оператори българите са поне 9 млн :D Globul казва 4 лмн абоната Mtel- 3 млн, Vivatel очаквам да е 2млн :D
---------
1221316160858008.png NetCutter
Хех...играя си с eyeOS. Интересна онлайн операционна система. Има бъдеще в нея, но това след много години...
Георги
nickname778
Съквартиранта се върна от магазина - донесъл е биричка и семки,а имаме и пуканки за микровълнова на склад. Операция "Почистване на дома", засега се прекратява:)
Мартин
MARFI
Айде сутрешното лайно дойде, операция разтоварване започва :)
Йордан
Qlamoff
Играете ли CS? Сега започнах да играя отново... Имате ли клан? Утре ще направя оперативка на моите и се готвим за турнирче :P Ааа и името ни е---- elp.Nick-a
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
хахах направих си опера widget с rss-a за едно23 :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
грр ... трябва да правят повече сайтове дето подържат опера :/
Георги Гърдев
GeorgeSG
@n3mo, не искам iPhone. Отказах се от идеята. Щото ако имам искам да си го купя легално от някой оператор, а ще е супер скъпо. Телефон си имам :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@n3mo, да, току що и @NiGo ми го каза. Anyway, пак няма да го ползвам. След година, две.. Като мине Опера и се доближи до FF.. (в личната класация) ще видим :)
Стилиян Стефанов
stylius
Днес майка ми се обажда да я прибера от клиниката, че й правили операция. Щях да откача от притеснение по пътя. А после се сърди, като не й казвам нищо.
Екипа на Лаптоп.БГ
laptop
Оказа се че новите модели на Dell не поддържат официално Windows XP, ще трябва да търсим решения, защото клиентите предпочитат XP като операционна система.
stefcho
stefcho
вече повече от седмица съм с опера и съм убеден, че върви по-бързо и по-стабилно от огнената лисица. явно дългогодишната ни връзка дойде до своя край :D
yordanoff
Опера 9.51 кефи.
Страница: 51 52 53 54 55

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата