stefcho
незнам поради каква причина, ама модзилата постоянно ми крашва. мигрирам на опера .. за момента.
stefcho
е тва е .. добре, че не ми вдигнаха операторите, за да спра картата на пешо. намерил си телефона в тях. ше те смачкам, петре.
pesho
И трите мобилни оператора вече предлагат мобилен интернет. Условията им са гадни, но до година две ще бъде най-нормалното нещо да сърфираш отвсякъде. Густо.
pacokatani
Paul Pott-Nessun Dorma:влиза човечеца смутен,пълничък,смешничък,с ужасното сако и вика "Ми ще попея опера",журито се подсмихва под мустак и Пол им чупи главите!
GeorgeSG
Абе хора, някой има ли информация какво стана с новия GSM оператор.. Нали имаше някакви търгове за честоти..?! Ще го има ли, няма ли да го има.. и кога?!
GeorgeSG
Ъпгрейднах Опера мини и вече всичко е перфектно B-)
DevStorming
Защо Лисицата вече не ходи на Опера… (08.07.2008)
http://www.devstorming.com/?p=465