Търсене на постове: офис

Nubitvision Studio
nubitvision
След упорито търсене вече имаме нов офис :) Сега следва обзавеждане..
http://www.nubitvision.com/blog/nubitvision-%d0%b2-%d0%bd%d0%be%d0%b2...%81/
Стоян Николов
amigo
@Drake супер непрофисионално от твоя страна! Съжалявам вече че те наех за дизайн!
Алекс
365miga
Два офиса в ремонт в днешните Мигове - Миг 354 (Надя) Холандски майстор; Миг 354 Изненадващо (Алекс)
Mr. Atanasov
1260974050548340.png yani
Тази сутрин в офис на Vivacom ми протестираха, че NetVisio не може да развие скорост от 100Mbit/s... естествено ми хвалиха интернета на BTC ;>
Огнян
kregma
Не работи климатика и днес в офиса е зверски студ аз и една бяла мечка си правим компания .... дано не огладнее :>
Преслав Панайотов
pisio
искам и аз такъв офис.... @sandprince
Иван Савков
sandprince
Опааа...намерих шише уиски в офиса :D
svejo.net
svejo
@n3mo Още нямаме офис там :)
Петър Илиев
pesho
Климатика в офиса не работи. Пуснах духалката преди да успеят да ме докопат двете бели мечки, дето се разхождат наоколо.
Николай
skypecheck
Днес ще донадработвам 3 часа . Яко , ще стоя още поне час и нещо в офиса . Cooooool :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@pesho адрес на офиса, да видим новия дизайн на едно23 ;)
Радослав
Soul4o
@pesho ще пратя Владо да шпионира в офиса ви с фотоапарат :D
Иван Савков
sandprince
@blacksnoopy братле, я сподели къде имат офиси. че искам да се свържа с тях за принтера ми :)
Светослав Стоянов
svetoslav
@pesho тва беше гадно от твоя страна "Елате до офиса, ще ви го покажа" :D Кога евентуално се очаква да го видим ?
Петър Илиев
pesho
Искате ли да видите новия дизайн на edno23?? Елате до офиса, ще ви го покажа, хаха :)
Страница: 37 38 39 40 41

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата