Rx-Ende
Оф, пак Глобул спам.. Утре ако не ида да им направя един скандал в офиса..
sentinel
Е ша ма извиняват подръжниците на опън офиса, ама на Word track changes-а счупи всички мивки във вселената...!! Много помага!
pesho
Времето си минава и техниката се развива. Kупих нови колонки за офиса. Звучат супер чисто, а баса е толкова як, че го намалих заради комшиите. Не бяха скъпи.
murry
Кофти време. Въпреки това реших и днес да оставя колата в къщи и да дойда до офиса с колело. Яко е да си костюмиран, с шапка ала Джексън и да караш колело!