arogantni
Трябва ли в офиса да са отделени мъжката от женската тоалетна? Ако не са отделени, защо?!?
hurmaqny
Стоя си в ш*бания офис на бащатко, дишам му изпаренията и ми иде да се гръмна.
Sham
Тръгвам за бизнес центъра в "Младост",в офиса ще имаме събиране на екипа за списанието, което ще пускаме в Дубай и Оман. Трябва да преработя една статия.
hipukritus
Ресторант Happy Русе Ви предлага доставка до Вашия дом и офис на храна от нашето меню. Изберете едно от двете наши предложения Happy Bar & Grill или Happy Sushi
http://dunbg.com/
antubis
Утре ще намина през местния офис на М-Тел да проверя на място офертите за мобилен интернет. Преди малко ми спря нета и аз се побърках. Не искам пак така.
Ourz
Шибан уиндоус, шибана мозила, шибан офис пакет, шибан скайп ... не бе забиване, не бе влачене не бе чудо ...