leonartis
След близо половин месец отсъствие, днес отново съм в офиса. Музика от радиото, топло от печката, само новините са кът.
t0m3kk
Почва да се нерви на XS-Software заради khanwars и ако отиде до офиса им ще ги направи парцал!
mudisoft
myspace губи по 1 млн на месец от незапълнено офис пространство (: доста готино
Bozhidar
Защо не спя , не знам ? А утре пак съм рано в глупавия университет.После в офиса.Не го виждам тоя ден. Някой да има бисквитка ?
favit
Надявам се цветята в офиса да издържат на това време...
sandprince
Утре такъв скандал ще им вдигна в офиса, че ще ме помнят цял живот
vratovrazka
Търси се изгубен рекламодател. Ако го намерите, моля предайте го в офиса на Vratovrazka срещу възнаграждение.
Rx-Ende
Вися в офиса. Ходих да ми джаснат една противогрипна ваксина..