Търсене на постове: песни

Боян
specter
Sublime - What I got | Много обичам да си пускам тази песничка преди път. Поздрав за всички! :)
http://bit.ly/5pgskV
Ally
alish
@disappointed нъц. на иврид... май :D учихме днеска една песничка "перот..." не знам си кво си :D мн е готина :D:D:D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Колко странно е да откриваш себе си в песни ? а някой друг да те открие в същата песен , на същото място ?
invisible101
@wbgenetic ами песничката е яка като цяло... пък и цитата е много точно казан ;) при теб ко става?
fransk Cognac
viktorkoichew
Предложете песни за моята "мотивираща плей листа".
fransk Cognac
viktorkoichew
пе-песничка.
Ally
alish
странно. на компа където има ласт.фм съм обаче не ми засича песните... сми, засича ги на самата програмка ама в страничката ми - нищо :D
Алекс
alex95
@CaptainEgoism Изхабих си trial песничките в last.fm радиото и обмислям дали да си взема subscription
semprom
@t0m3kk тя Beyonce по принцип има хубави песни .. убаво момиче е :D
semprom
@t0m3kk хубава песничка :)
Светослав Стоянов
svetoslav
@Method-X добра е песничката :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@miss-impossible аз не съм им няк'ъф фен или нещо от сорта, просто тая песничка ме кефеше преди и си я слушках, но днес явно ми се "бутна" :D
шУс!
notexist
@music-text аз да те питам аз тебе... в колко песни се пее I don't love you no more?
Ally
alish
@tedo92 песничката ме уби, честно... опитвах се да разбера какво пееш, да намеря някакъв смисъл... :D:D:D
Теодор Георгиев
tedo92
@alish кулминацията на песничката беше за момченцето, което маха с ръчичка от луната! xD
Страница: 54 55 56 57 58

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата