stankoff
Сложих си Rihanna app за Nokia 5530, но няма нищо интересно... новини, малко снимки, откъси от песни и клипове...
skypecheck
Няма нищо по-готино от това да слушаш песни , които не си чувал от години. Много яко усещане , усещаш как е минало времето .... Баси
dandelion
Ех че сладка песничка. Father be good to your daughters. Girls become lovers who turn into mothers so mothers be good to your daughters too.
skypecheck
Нещо не пускат хубави песни , а някакви убити , няма ли едно нормално радио ?!!!!!
t0m3kk
Доста е зарибена песничката... макар и да е няк'ъф рага-тон (отвратителен за мен стил)...