tedo92
Догледах Definitely, Maybe. А сега си припомних и тази песничка :р
mitternacht
Слушам касетка преди незнайно колко години правена.Такива хубави песни! Ама френско-арабски.Както знам и двата езика- никакъв шанс да ги намеря (ако дори ги има
tenderlilac
коледни песни и сам вкъщи. жалък опит да си влея коледно настроение.
kregma
Много интересна песничка сложена незнайно защо към соундтрака на един филм за екстремни ски , но в крайна сметка чудесен резултат :>
http://www.youtube.com/watch?v=d4ImLg9nUN0
blacksnoopy
Една от любимите ми песни
Paola
Пея на Chip коледни песнички...
t0m3kk
цял ден я слушам... просто супер много ме зарибява песничката, а пък и честно казано бая ме мързи да натисна Winkey+A, за да отворя winamp-a и да я сменя :]
Miraculous
Някой знае ли някакъв сайт за музика, където мога да свалям песни безплатно, без да чакам?