Търсене на постове: песни

Ally
alish
@tedo92 и между другото,ще ти мрънкам да ми пратиш снимките.а за песничката...за луната ли беше?звучеше като някакъв тотално напушен микс от песнички :D
Теодор Георгиев
tedo92
@alish това... това... това за нашата баница ли ставаше дума? (гледам дебилно, тананикайки си на ум песничката за момчето на луната xD)
Теодор Георгиев
tedo92
Догледах Definitely, Maybe. А сега си припомних и тази песничка :р
Вангел Стоев
venom
@notexist мхм, а аз неможах да ти намеря песничката :)
Вангел Стоев
venom
Ебаси от кога я търсех тая песничка :D:D
Паола
Paola
Липсват ми любовните песни на Дичо:(
-=*****=-
mitternacht
Слушам касетка преди незнайно колко години правена.Такива хубави песни! Ама френско-арабски.Както знам и двата езика- никакъв шанс да ги намеря (ако дори ги има
Дидо
Miraculous
Сега ще му наблъскам малко песни. :)
Йорданка
tenderlilac
коледни песни и сам вкъщи. жалък опит да си влея коледно настроение.
Огнян
kregma
Много интересна песничка сложена незнайно защо към соундтрака на един филм за екстремни ски , но в крайна сметка чудесен резултат :>
http://www.youtube.com/watch?v=d4ImLg9nUN0
Snoopy
blacksnoopy
Една от любимите ми песни
Георги Цветанов
t0m3kk
Обещавам като намеря тъй желаната от мен любима, да й изпея тази песничка на френски с алжирски акцент :D после ще пробвам и с канадски :D:D
Паола
Paola
Пея на Chip коледни песнички...
Георги Цветанов
t0m3kk
цял ден я слушам... просто супер много ме зарибява песничката, а пък и честно казано бая ме мързи да натисна Winkey+A, за да отворя winamp-a и да я сменя :]
Дидо
Miraculous
Някой знае ли някакъв сайт за музика, където мога да свалям песни безплатно, без да чакам?
Страница: 55 56 57 58 59

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата