lam3r4370
Някой да има песничката от starwars.php файла в УТ ,ако си спомняте?
pisio
Също така , няма да откажа, ако някой случайно реши да ми прати някоя песничка по скайпа....
dandelion
Да уточня, че в момента в уинампа ми циркулират към 7000 песни..
http://dandelion.edno23.com/view/post:422764
hurmaqny
Много е досадно един мухач да пее на глас твоите си песни!
Rx-Ende
Ъф, кога ще пуснат коледните песни по радиата.. ;/