Търсене на постове: песни

lam3r4370
Някой да има песничката от starwars.php файла в УТ ,ако си спомняте?
Георги Костадинов
Forsi
Песничката е много зарибяваща ,не мога да спра да си я повтарям :)
http://forsi.edno23.com/view/post:423059
Лидия
LiDSoN
Много добри песни е направила тая Риана :) Кефи ме... ще и звънна :)
Белкин
ReXTaN
Хах, @pisio ме обогатява с песни :D
Преслав Панайотов
pisio
Също така , няма да откажа, ако някой случайно реши да ми прати някоя песничка по скайпа....
Еми Окснитси
dandelion
Да уточня, че в момента в уинампа ми циркулират към 7000 песни..
http://dandelion.edno23.com/view/post:422764
hurmaqny
Много е досадно един мухач да пее на глас твоите си песни!
Николай
harryniki
@axel много яко соло китара имат на повечето песни Aerosmith ... най - яката част от песента (rock)
Николай
harryniki
@axel играх на Guitar Hero : Aerosmith и им свирих песните...една не ми хареса
Николай
harryniki
@axel аз на Aerosmith им харесвам има няма 5 песни
1258722408195301.png rups
Обожавам library-то на WMP, но като се получи нещо такова направо издивявам... докато единта всички песни ще остарея :(
Иван Савков
sandprince
@n3mo знам аз, едно време бившата ме зарибяваше с неговите песни :D
Ally
alish
@miss-impossible за сън имаше разни глюпости, ндам. искаш ли направо да ти изпея една приспивна песничка? :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@schizophrenia :D Знаеш какви хубави песнички пускат по Радио 1 Рок зимата. Ей ТОВА ми се слуша. ^^ Колкото до психичните отклонения - при мен и без това ги има
Стефан Митев
Rx-Ende
Ъф, кога ще пуснат коледните песни по радиата.. ;/
Страница: 60 61 62 63 64

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата