alex95
pornophonique - Rock'n'roll Hall Of Fame (8-bit lagerfeuer) е много яка песничка, не я бях слушал от доста време. С нея тръгва и Sabayon 4.2
Rx-Ende
Сняг и коледни песни. Липсваат.
venom
Баси осакътих си пръстите от търсене на тая песничка ........
rups
Оф, сега пък Елтън Джон ще ни мъчи с тъпите си песни..
sandprince
Така...търся индиански песни/музики. Нали се сещате от ония: "аум уааа...уха.уха...умба...и т.н." сещате се - линкове плс
arogantni
и между другото, очакваме вашите предложения и за други песни за кифли...може и кроасани