Търсене на постове: песни

Георги Цветанов
t0m3kk
@alish колкото до систем - само 2-3 песни ме кефят, апокалиптика - нема такъв sh!t, а черно фередже - нееееее...
Алекс
alex95
pornophonique - Rock'n'roll Hall Of Fame (8-bit lagerfeuer) е много яка песничка, не я бях слушал от доста време. С нея тръгва и Sabayon 4.2
Вангел Стоев
venom
Много ме радва тая песничка, а по принцип не съм привърженик на такъв стил музика :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@h4ckY аз на всичките им песнички се кефя, но ги разделям... според настроението ми слушам различни тяхни песнички :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@t0m3kk ам дефакто, не всички техни песни ми харесват;)
Вангел Стоев
venom
Търся една песничка, но не и знам името :D Пее я жена и помня че пееше нещо rum rum .... :D :D :D Help ?
Стефан Митев
Rx-Ende
Сняг и коледни песни. Липсваат.
Вангел Стоев
venom
Баси осакътих си пръстите от търсене на тая песничка ........
Емил Станчев
Emyto
@NetCutter, мерси за песничката :). Я да си я пусна пак.
Георги Цветанов
t0m3kk
Patblansh ме зариби с тая песничка и сега "надушвам", че ще я слушам няколко дни :D
rups
Оф, сега пък Елтън Джон ще ни мъчи с тъпите си песни..
Иван Савков
sandprince
Така...търся индиански песни/музики. Нали се сещате от ония: "аум уааа...уха.уха...умба...и т.н." сещате се - линкове плс
arogantni
и между другото, очакваме вашите предложения и за други песни за кифли...може и кроасани
Ally
alish
@hurmaqny почна да въртиш гьобеци?? xD бтв това е пък една др коледна песничка която ще пеем xD само дето ние сме 40 и (все още) сме розови.
hurmaqny
@alish на мен в главата ми звучат коледни песнички, защото тях съм се захванала да прослушвам и отделям :)
Страница: 58 59 60 61 62

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата