NetCutter
Някой тук да сваля песничките само във .flac? Че си търся надежден източник на такива...
sandprince
Случайно да ви се намират индиянски песни?
eyankulov
@X7r3M1s7a А знаеш ли колко е яко да си слушал около 1 месец песните от филма и след това да отидеш да го изгледаш. Аууу неописуемо е!
hurmaqny
Ба си яките песни дето ми пускат днес! My heart goes shalalalala, shalala in the morning, shalalala, shalalain the summer ^^
alex95
ААААААААааааааааапф, болят ме пръстите, ама зверски, ш*бания уиндоус с ш*бания му automatic update ми съсипа няколко песни, минах 3 албума, сега aion и linux