Търсене на постове: песни

Стефан Митев
Rx-Ende
@blacksnoopy Много приятно ми въздейства тази песничка. :)
Алекс
alex95
Една от малкото според сонгбърд поп песни дето харесвам :D
patblansh
uhuuu, Колко ми е Яко!!!! слушам Anouk, има 2 нови песниии, и предстоящ албум!
Георги Динков
gogata2427
Взех да си подредя малко музиката,че даже ония ден бях в един фр и си взех нови гръцки и пиянски песнички ;) :D :P
Алекс
alex95
Приспивна (или по-точно събудна :D ) песничка
Ally
alish
ндам.. нашите обикалят къщата и пеят песничката на крокодила гена...
Симона
simsy
Някой може ли да ми даде линк към някакви spooky песнички? Правим Tour de Chambre и темата на стаята ми е Halloween :)
Огнян
kregma
Много ме усмихва тази песничка , текста и просто е хаха :)
http://www.youtube.com/watch?v=5gjlNn0mG8Y&feature=PlayList&p=67CE29B...0FA8
Ивелин Георгиев
h4ckY
преслушвам песни на Гадния a.k.a Blue bandits
Алекс
alex95
Поиграх малко guitar hero 3 за да поразпусна, и сега (освен че минах 5 песни с 5 звезди) ме болят пръстите и като погледна нанякъде имам чувството, че потъвам:D
Ally
alish
@schizophrenia искаш ли... искаш ли да пробваме с твойта песничка? аааооооууииииииий! не?
Огнян
kregma
Доста весела песничка :>
http://www.youtube.com/watch?v=5gjlNn0mG8Y&feature=PlayList&p=67CE29B...x=66
Свилен Попов
svil4ok
@Manuel ...баща ми го купи като беше в Румъния. Добре е. Иначе и аз от време на време свързвам iPod-а ама ми е неудобно: трябва да сменям песните от самият iPod
Стефан Митев
Rx-Ende
@alish Влюби се в някого и за това слушаш нейни песни или се влюби в музиката ѝ? xD
Ally
alish
@Rx-Ende не знам.аз дори не говоря руски xD обаче обаче... влюбих се. тея дни не съм спряла да слушам песни на Земфира O.o
Страница: 63 64 65 66 67

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата