Поиграх малко guitar hero 3 за да поразпусна, и сега (освен че минах 5 песни с 5 звезди) ме болят пръстите и като погледна нанякъде имам чувството, че потъвам
@Manuel ...баща ми го купи като беше в Румъния. Добре е. Иначе и аз от време на време свързвам iPod-а ама ми е неудобно: трябва да сменям песните от самият iPod