sickornot
@Method-X мен пък мн ме дразни да използват някви песни дето не се вързват изобщо с предаването, което рекламират ..не че лп са кой знае колко далече от комерс
tedo92
Защо никъде ги няма лириките на песните от Get it while it's cold на Gazpacho, по дяволите!?
sandprince
ха, по VH1 дават некви стааари песнички...все класики де, връщат ме към времената когато бях млад...ех млаост....
alish
криииииисте... елейсон криистее елееейсоон криисте... елейсон криисте елеейсоон... някой тр да ми спре църковните песнииии...