Търсене на постове: песни

Момчил Карамитев
Momchil
Не мога да преценя дали тази версия на Painted on my heart (на Aerosmith) или другата на The Cult ми харесва повече, но без тези две песни не ми минава деня :)
fransk Cognac
viktorkoichew
@t0m3kk въй как ме подсети за тая яка песничка.. Старото си е най-качествено!
http://t0m3kk.edno23.com/view/post:388492
Георги Цветанов
t0m3kk
@harryniki дам, много е зарибена песничката :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@harryniki ако е за песничката - да, наистина много свежарско парче :)
Denitsa
sickornot
@Method-X мен пък мн ме дразни да използват някви песни дето не се вързват изобщо с предаването, което рекламират ..не че лп са кой знае колко далече от комерс
Теодор Георгиев
tedo92
Защо никъде ги няма лириките на песните от Get it while it's cold на Gazpacho, по дяволите!?
fransk Cognac
viktorkoichew
@shimamoto ще избия стотина човека с пистолет в метрото и ще се застрелям! Ще се пеят песни за тоя ден
Стефан Митев
Rx-Ende
@blacksnoopy Визия - да, да я слушам - не. :D @harryniki Не знам, просто ме дразнят песните ѝ. XD
Иван Савков
sandprince
ха, по VH1 дават некви стааари песнички...все класики де, връщат ме към времената когато бях млад...ех млаост....
Валентин Славов
Domsdey
@R3sp3k7 имат някои много добри песни :) От новия им албум ме кефи Skinned :)
Алекс
alex95
@disappointed наистина супер песничка :)
Михаил
SHARKPENT
@disappointed песничката е много хубава :P
Любомир Петров
lpetrov
@harryniki "фенче" не.. иначе 2pac има хубави песни..доста :)
Ally
alish
криииииисте... елейсон криистее елееейсоон криисте... елейсон криисте елеейсоон... някой тр да ми спре църковните песнииии...
Ally
alish
@harryniki ам...то това..девически хор сме. този диск е изцяло от църковни песни. сиг ли си?
Страница: 65 66 67 68 69

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата