sKru4
Някой може ли да ми обясни как така постоянно трия песни, а мястото ми на него хард се смалява доста?
Ourz
Бе случвало ли ви се е да ви секат песните на уинампа 0.о Да влачат по-скоро ...
miro91
тия дни немога да спра да са кефя на тая песничка
Xperten
Компа иска да напрая самоубииство.. днес за 6-ти път от 2000 песни ми пуска 3 Doors Down - Here without You >.<
50stotinki
Преслушвам песните, които съм получил тая седмица. Иска ми се нещата да са на друго ниво, но...