Търсене на постове: печат

Еми Окснитси
1288526955429776.jpg dandelion
Някой да има впечатления от Quark 8?
Георги Цветанов
1288300055399678.jpg t0m3kk
след години когато се оженя (ако въобще се оженя) ще си напечатам хиляди такива бележчици... да си имам и ще карам някой от компанията да ги пише :)
шУс!
notexist
утре ще правим мини трип за два печата ;)
Елиза Желева
elizazheleva
30 забавни печатни реклами, които ще ви накарат да се смеете – част II http://bit.ly/c1kv2R
LiliyaDianova
най-много ме впечатли това как абсолютно ВСИЧКИ го подкрепиха, никой не му се подиграваше... невероятно! още ми е странно @FromTheInside
Ани
aninko
Може да споделите впечатленията си във форума на www.posveta.eu.Вашето мнение за хотел или пътуване ще помогне на останалите да изберат къде да почиват.
http://posveta.eu/index.php?option=com_kunena&func=listcat&catid=1&It...=223
-=*****=-
1287390572839647.jpg mitternacht
My tank is fight! War is hellarious! (махнах грозното печатче отгоре)
Елиза Желева
elizazheleva
30 забавни печатни реклами, които ще ви накарат да се смеете – част I http://bit.ly/c60LZ1 (via @svejo)
-=*****=-
mitternacht
Абсолютно същото мнение, мисли, впечатления и т.н. имах първата година :) Че и първия семестър на втората :) Че.. и сега :D:D:D @miss-impossible
Иван Савков
sandprince
ОХ....печатам като алтав...
Daniel
danieldaniel
Тези пътища са наистина впечатляващи http://bit.ly/bT8zXJ (via @svejo)
LiliyaDianova
ама не, честно, не ме кефи :D не че мразя кирилицата, да не останеш с грешно впечатление, но и по клавиатурата на телефоните не я ща :/ @yacobaco
Иван Савков
sandprince
@ReXTaN ама аз печатам нон стоп, буквално изнасилвам принтера.
Иван Савков
sandprince
@ReXTaN дам. печата върху различни арт хартии, печата върху дискове, печата върху трансферна хартия и т.н. И мастилото му е евтино.
Иван Савков
sandprince
@ReXTaN най-некачествените принтери, ever. скъпи консумативи, кофти печат.... ако искаш да си харчиш парите, взимай го.
Страница: 22 23 24 25 26

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата