Търсене на постове: печат

Марина
mjoy
@sandprince явно по характер си приличаме. :D ти за първи път ми направи впечатление с дългите ти постове в wt.
Георги Неделчев
joronedelchev
Разгледах новия брой на ЕVA в печатницата, ми няма по-добро БГ списание, да.
Георги Неделчев
joronedelchev
Отивам към печатницата.
nacholibre
@LiliyaDianova супер бавно се развива действието и джордж нещо не е много впечатляващ
Петьо Пенев
_PKP_
@sandprince Можеби заради аватара е това впечатление :D: @kypidoncheto
Александър
BlueDragon
На ТЕКИЛА не те пускат понеже имаш печат на раката от ПЛАЗА, как да го приемам това :D
LiliyaDianova
дано ти направи добро впечатление. и лек път :) @blacksnoopy
Snoopy
blacksnoopy
@LiliyaDianova Венеция не ме впечатли особено много. А във Флоренция не можахме да отидем защото искаха някаква мн голяма сума, за да влезнем с автобуса в града
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@sown Подсещаш ме, че го гледах много отдавна, но останах с добри впечатления. Трябва пак да го изгледам.
BE PREPARED!
coolpuppy
@Psychopath да.. защо? Имаш някакви впечатления?
Наси
nveselinov
@bgdn Иначе по списанията, няма и точица. Всичко е лъскаво все едно е туко що излязло от печатницата. :)
Millita
Millita
@spaceman90 поне 2-3 по-нови трябва да излязат за да се впечатля :Д а до тогава този ще си е избил жертвата няколко пъти :Д
Съни
FromTheInside
@jus7y разбираемо..все пак сме жени..не се впечатляваме толкова лесно от рап изпълненията!
Георги Динков
gogata2427
чааакам да ми се изпечат филииките! :)) :P
Белкин
ReXTaN
@svetoslav аз нямах много време да си поиграя с него, но съм доста впечатлен! :)
Страница: 23 24 25 26 27

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата