joronedelchev
Отивам в печатницата да следя как се върти новият брой.
joronedelchev
Почти сме готови с новия брой, след малко пускаме по-голямата част за печат.
bgdn
@mp5patriot значи - системата е много добра когато клиента не му пука за SEO и др. такива обаче иска да ги впечатли някак си... вземаш му парите и го пускаш...
gogata2427
Еххх,тоя Джони Деп бе!Все едно е Папата!Аз пък бих се впечатлил ако Папата дойде в България!
bebezona
Използвайте тези чудесни дарове от природата и направете красиви шарени мозайки или друг вид декорации, с които ще впечатлите гостите в дома си.
http://www.bebezona.bg/%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%B8/%D1%81%D1%8...956/
sandprince
Генезис - впечатленията ми утре...