@axel Хъмм, останах с впечатлението, че си романтична натура. Следователно любовните книги, филми, и всичко друго, за което се сетиш, би трябвало да ти харесват
@axel В кой отдел си търсил? На 3тия етаж, имам впечатление, че библиотекарите са доста недружелюбни. : Тези при точните науки най-много са ми оказвали помощ.
@Yalamov е ся...остава да не знам тарифите на печатницата с които бачкам! при условие че се печата с фотореалиситино качество и е на картон с високо качество