Търсене на постове: печат

Иван Савков
sandprince
уф, навън вали а аз трябва да ходя до печатницата и счетоводителката....damn...
yordanoff
@blacksnoopy, иначе аз нямам лични впечатления, но наистина изглежда готино място :)
Snoopy
blacksnoopy
@X7r3M1s7a изглежда готино. чудя се дали да не отскоча лятото. чудех се дали имаш лични впечатления :)
Иван Савков
sandprince
@rups споко, така или иначе всеки път като пускам нови бройки от фиремните визитки да се печатат, мъдря нов дизайн, така че.. :D
invisible101
Силно впечатлена ...
http://www.youtube.com/watch?v=HOMgDbcA84A&feature=player_embedded
DonLeopardo
В последно време като преглеждам игрите в zamunda ми прави впечатление, че всяка втора игра е симулатор. Чудя се защо ли производителите наблягат на този тип ?
Алекс
alex95
@t0m3kk Честно да ти кажа никога не бих го купил от впечатленията до тука.. Да, много е як но супер ме ядоса с тези
шУс!
notexist
@patblansh ааа, останала съм с грешно впечатление :Р
Peter Nikolow
bgdn
Press: "Полиция запечата архива на НАП в Търново. Полицаи претърсват сградата на агенцията."; bogo спасявай се - Матрицата те преследва!
Георги Неделчев
joronedelchev
Откриването на Олимпиадата е впечатляващо. Ама с този загинал грузинец някак си... не радва достатъчно искрено.
Калоян Стоянов
sKru4
Прави ми впечатление, че противниците на ГМО се аргументират с митове..
шУс!
notexist
никой не се впечатли от падането ми...
hurmaqny
"е*а кат кон.txt" :D това е останало като отпечатък в съзнанието ми! :D
Иван Савков
sandprince
@svejo ами моя съм го аклибрирал, щото освен с уеб дизайн се занимавам и с графичен дизайн, а за печат ми трябват верни цветове
bu4kazahar
дишам и се опитвам да направя добро впечатление
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата