Търсене на постове: печат

Ally
alish
@X7r3M1s7a добре де, еротична... ама... не съм мн впечатлена. мадамите са плашещи, мама му! xD
Йорданка
tenderlilac
@schizophrenia пф, глупости ;d ти ако не правиш добро първо впечатление, не знам кой друг би могъл ;d {}
Иван Савков
sandprince
@R3sp3k7 имах предвид че пοзицията му ся създава тва впечатление
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
Факта, че си говоря сам не трябва да ми прави впечатление нали ?
Ruslan Trad
Sham
Впечатления от Windows 7?
rups
@Angelo Развали ми се принтерченцето.. вече не може да му се сменя мастилото... а той все още може да печата.. каква ирония, нали? :( ;( ;(
Боян Пенков
boby29
Машините за печатане на щампи върху тениски били супер евтини бре.. $280 кинта + сешуара за машината..
Алекс
alex95
@aviatrix Абе може да не са скам ама определено правят такова впечатление.
Иван Савков
sandprince
Прави ли ви впечатление, че играта на Робърт Дауни Джуниър в "Шерлок Холмс", и самия герой, прилича на др.Хаус, в ролята Хю Лори ??
Иван Савков
sandprince
@mitternacht aaaaaaa...eeeeeee ма на мен ми трябва на картинка е, не клип...клипа как го монитрам и отпечатам на визитка...ахаххааха
шУс!
notexist
@JoKs сериозно. в неделя сутрин да търпя насилие. всъщност дори не ми прави впечатление какво гледа.
drJeckyll
@patblansh ако си я напишеш сама ще ти я подпиша и подпечатам :) но как ще разберат, че фирмата е на повече от две години ?:)
The Bot
bot23
[bgblogs] TEDxBG – впечатления и препоръки http://tinyurl.com/ye7b42v
semprom
@Rx-Ende ем .. както ти казах .. България :D ... Може да има и " пръст под наем " .. хаха гумен пръст с отпечатък на някой друг :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Разгеле, тия направиха гласуването в НС с пръстови отпечатъци.
Страница: 33 34 35 36 37

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата