harryniki
@man0l G-Force го гледах преди 4-5 дни , става ама не е кой знае какво...не ме впечатли с нищо
antubis
След като бях силно впечатлен от новият албум на Dimmu Borgir, сега и Immortal ми грабнаха вниманието.
sandprince
обади се украинския ми клиент и каза че 80 лв за табела (дизайн + печат) муу били много...господи кви хора са тия бе...!!!!
Snooby
@Method-X абе до сега не ми е правило впечатление, ама с новия скайп, който ми показва в един общ чат ъпдейтите по профилите, ме известява постоянно.
dj_aquarius
@aleksoft от последното видео не остана с такова впечатление
zico
Поредният сблъсък с държавната бюрокрация: за действието "кликване с десен бутон на мишката и избиране на опцията отпечатване" трябва да чакам 1 седмица.
axel
Някой чел ли е Оскар Уайлд? Какви са му впечатленията да пробвам ли и аз да почета... Четох някакъв откъс в учебник и ми се стори инт, но не знам...
Sham
Утре е най-важната ми среща. Тръпна в очакване.На изключително високо ниво и се чудя как 22 годишен ще впечатли 23 посланници.
sandprince
която като кажа да ми отпечата "копче" да не ми отпечата "круша"...еби му майката!!! ся па и нета ми падна...абе майка му деба и ден и чудо, деба тъпия ден...