Търсене на постове: печат

Николай
harryniki
@man0l G-Force го гледах преди 4-5 дни , става ама не е кой знае какво...не ме впечатли с нищо
TykTam
HTC Tattoo Видео и първи впечатления - http://www.slashgear.com/htc-tattoo-video-unb...s-1360251/
Георги Цветанов
t0m3kk
@disappointed та както казвах да не ти пука много, много :) че ако на 15 се впечатляваш от всичко, след 5-6 год ще си кат' мен ... с бяла коса :D
Маруш "Луци" Денчев
antubis
След като бях силно впечатлен от новият албум на Dimmu Borgir, сега и Immortal ми грабнаха вниманието.
Иван Савков
sandprince
обади се украинския ми клиент и каза че 80 лв за табела (дизайн + печат) муу били много...господи кви хора са тия бе...!!!!
Denis Zhekov
Snooby
@Method-X абе до сега не ми е правило впечатление, ама с новия скайп, който ми показва в един общ чат ъпдейтите по профилите, ме известява постоянно.
Белкин
ReXTaN
@sKru4 ам всъщност ми направи впечатлението negro на турски бисквити :)
Петьо Пенев
dj_aquarius
@aleksoft от последното видео не остана с такова впечатление
Георги Цветанов
t0m3kk
@sandprince ами това намерих и това дадох :) Пък и все пак за самите флайери няма размери, но за печата май има (може и да греша, не съм вещ на тази тема)
Иван Савков
sandprince
@freak кво хейтър бе майна, ти разбираш ли кви говеда са. чудя се вече кво да им предложа за да им угодя. накра ще им ги напечатам на word
Пламен Хараламбиев
zico
Поредният сблъсък с държавната бюрокрация: за действието "кликване с десен бутон на мишката и избиране на опцията отпечатване" трябва да чакам 1 седмица.
Axel
axel
Някой чел ли е Оскар Уайлд? Какви са му впечатленията да пробвам ли и аз да почета... Четох някакъв откъс в учебник и ми се стори инт, но не знам...
Ruslan Trad
Sham
Утре е най-важната ми среща. Тръпна в очакване.На изключително високо ниво и се чудя как 22 годишен ще впечатли 23 посланници.
Туристбг
1254829727810703.jpg turistbg
Авто поход - На лов за печати
http://www.turistbg.com/patepisi/N-N-.html
Иван Савков
sandprince
която като кажа да ми отпечата "копче" да не ми отпечата "круша"...еби му майката!!! ся па и нета ми падна...абе майка му деба и ден и чудо, деба тъпия ден...
Страница: 39 40 41 42 43

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата