hurmaqny
Харесвам шапки (нищо че рядко ме впечатляват). Но те - шапките, било то и чужди, напоследък често ме дразнят. Страшно безвкусни и еднообразни са станали -,-
dandelion
@man0l аз пък никога не правя добро първо впечатление.
http://man0l.edno23.com/view/post:356314
Snooby
Поредното творение на Google - FastFlip. Този път обаче подозирам, че ще е с комерсиален замисъл. Надали четенето на тези печатни издания ще се запази безплатно
http://fastflip.googlelabs.com/