Търсене на постове: печат

Еми Окснитси
dandelion
Чукнах 80 000 посещения на личния си блог. При положение, че изобщо не се грижа за него смея да твърдя, че е впечатляващо :)
Snoopy
1253962914157211.jpg blacksnoopy
10 първи впечатления от Барселона
http://www.peter.and.bilyana.net/index.php/2009/09/25/10-pa...ona/
Еми Окснитси
dandelion
Имената които ме впечатлиха през този работен ден: Бьорн Задка, Кира Ненйа Самба, Тцицка Бърнинг, Пия Роосер, Лео Гербер :) ХАхах да скучая на работа имало и +
Стоян Николов
amigo
@lpetrov това са лично мои впечатления, ако искаш можеш да оставиш твои оценки в коментарите. Иначе аз в момента ползвам ХостБългария и не съм ги засичал да пад
Ruslan Trad
Sham
Карлово е прекрасно градче. Направи ми впечатление, както и Ст. Загора. Сливен що-годе, Ямбол ми допадна :) Районът след Айтос е невороятно обработен с лозя.
hurmaqny
Харесвам шапки (нищо че рядко ме впечатляват). Но те - шапките, било то и чужди, напоследък често ме дразнят. Страшно безвкусни и еднообразни са станали -,-
Еми Окснитси
dandelion
@man0l аз пък никога не правя добро първо впечатление.
http://man0l.edno23.com/view/post:356314
4laf.co.cc
neo56
Графичен дизайн. Предпечат. Фотография
http://neo.host56.com/DIZAIN/GRAFICHEN-DIZAIN-PREDPECHAT-FOTOGRAFIYA/
Теодор Георгиев
tedo92
За пръв път разглеждам галерията на Lasse Hoile, направил артуърка на албумите на Porcupine Tree. Страхотно цялостно впечатление ми прави, много добър. :)
http://www.lassehoile.com/
Denis Zhekov
Snooby
Поредното творение на Google - FastFlip. Този път обаче подозирам, че ще е с комерсиален замисъл. Надали четенето на тези печатни издания ще се запази безплатно
http://fastflip.googlelabs.com/
Радослав
Soul4o
@FeelTheFear a, това че е зле, зле е. Ама първото ми впечатление че е хаотично всичко ;)
Colorsa
1252944961585077.jpg colorsa
Ситопечат - обяснение в няколко изречения
http://colorsa.com/2009/03/screenprinting/
Colorsa
colorsa
Области на приложение на ситопечата.
http://colorsa.com/2009/03/screenprinting_application/
Марина
mireto
Слушам си Mando Diao... И въпреки първоначалното си впечатление, сега смятам, че са гот :)
Our
Ourz
@Forsi Сега ли го сложи ? Първи впечатления ? :)
Страница: 41 42 43 44 45

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата